Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~diepetersilie

Kini1812 pozwól, że w takim razie ja odniosę się do Twojej wypowiedzi, bo wywołała ona głębokie poruszenie na mej twarzy O_o

Otóż wypraszam sobie przypisywanie mi narzekania - chciałam zauważyć, że jedyne na co zwróciłam uwagę to na brak informacji na temat nagród - zdanie na temat ew. kosztów miało być dodatkowym uzasadnieniem mojego pytania.
Nie chciałabym by zabrzmiało to niemiło, ale jeśli "grupa kilku osób pracuje ciężko przez dwa miesiące" i zapomina o zawarciu w regulaminie tak istotnych informacji jakim jest konkretne określenie za co i jakie nagrody przysługują zwycięzcom, to może ta grupa powinna popracować 3 miesiące, albo po prostu z godnością przyjąć uwagę i poprawić błąd. Myślę, że bez szukania przykładów można uznać, że określenie dokładnie co i za co jest nagrodą jest standardem w kwestii konkursu - i chodzi mi raczej o zawarcie tego w regulaminie, który jest wiążący i dostępny informacyjnie dla wszystkich chętnych (domyślam się, że informacje o konkursie znalazły się nie tylko na digarcie, a i nawet użytkownicy digarta nie koniecznie muszą czytać komentarze, żeby wiedzieli o co grają.)

Co do uwagi, że nie muszę przesyłać po 3 zdjęcia - no oczywiście, że nie muszę, ale idąc tym tropem w ogóle nie muszę brać udziału w konkursie Jednak jeśli miałbym wziąć udział, to chciałabym zmaksymalizować szansę na zwycięstwo.

Co do wymienionych nagród - ich wartość (pomijając czysto finansową) to rzecz całkiem względna - dla jednego będą superatrakcyjne, dla innego niewiele warte (np. dla mnie osobiście bilet do galerii w Krakowie prawdopodobnie by się zmarnował >ani nie lubię galerii, ani mnie nie stać na dzień dzisiejszy na wycieczkę do Krakowa, również w kwestii książek > na mojej półce kurzy się kilka wygranych w konkursach - niestety albo są z założenia niskich lotów, albo tematy w nich poruszane mnie nie interesują/są nie na moim poziomie - oczywiście, że dla kogoś to mogą być super nagrody, ale właśnie do tego potrzebna jest jawność, by każdy mógł we własnym zakresie ocenić czy go takie a takie nagrody interesują, ew. czy sam prestiż zwycięstwa jest dla niego w tym wypadku wystarczająco atrakcyjny).

Reasumując
- nie kwestionuje wartości i atrakcyjności nagród, ale brak jasnej i szczegółowej informacji na ich temat, tak bym mogła sama ocenić ich atrakcyjność dla mnie
- nie narzekam na to, że są pewne koszty, ale pozwól, że sama będę decydować na co warto wydać moje kilkanaście złotych i czy jest to dla mnie duża suma czy nie.
- Jeszcze raz dodam, że nie miałam w zamiarze nikogo obrażać, na nikogo naskakiwać, ani kwestionować wartości konkursu, ale na granicy dobrego smaku jest dla mnie tak roszczeniowa postawa w stylu "napracowaliśmy się, więc moglibyście docenić".

Howgh.


tematy nie są złe w sumie, ale organizatorzy w tajemnicy chyba trzymają kwestię nagród, bo nie ma mowy w regulaminie co to ma być. Jedynie wzmianka w wiadomości, że lustrzanka - ale w każdej kategorii? a co za 2 i 3 miejsce? a luszczanka to o wartości 1,400 czy 3,400, jakiej firmy?
Nie wiem no być może wyjdę na materialistkę, bo przecież najistotniejsza jest chwała za zwycięstwo samo w sobie ale wywołanie kilkunastu (po 3 w 4 kategoriach) zdjęć w formacie 15x21 i wysłanie ich pocztą do Krakowa to może wyjść nawet blisko 20zł inwestycji, fajnie by wiedzieć o co się gra.


© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt